EAN: 54782
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
699 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Watch S1 Active Strap Olive, BHR5592GL
Можеби ќе Ве интересира