EAN: 55633
Гаранција (дена): 180
ДОСТАПЕН
1,699 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

1,299 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Redmi Buds 4 Lite Black, Bluetooth Version 5.3, Work Distance 10 meters, Battery Life (with Case) 12h, Charging Time 1.5h, Weight (Total) 3.92g, Charging case battery 320mAh, BHR7118GL
Можеби ќе Ве интересира