EAN: 56857
Гаранција (дена): 180
ДОСТАПЕН
3,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

2,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
320mAh, BHR7335GL
Можеби ќе Ве интересира