EAN: 56893
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
1,599 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

1,499 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Smart LED Bulb Essential White & Color Smart LED Lamp for Lamp E27 RGBW 950lm Dimmable, BHR5743EU
Можеби ќе Ве интересира