EAN: 73020
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Mi Temperature And Humidity Monitor, уред за мерење на температура и влажност на воздухот, боја бела, LCD , магнетни лепенки за на ѕид, се поврзува со мобилен телефон, NUN4126GL
Можеби ќе Ве интересира