EAN: 76956
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
30,499 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
2.9 x 76 x 8.9 mm, Weight: 187 g, MZB0DEYEU
5G ДА
Display " 6.5-7
Ram 8
Rom 256
Колор Black
батерија (mAh) 5000-6000
Можеби ќе Ве интересира