EAN: 77072
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
16,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

12,699 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
9 x 76.2 x 8 mm, Weight: 188 g
Можеби ќе Ве интересира