EAN: 77177
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
11,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
mm, Weight: 198.5 g, MZB0F27EU
Можеби ќе Ве интересира