EAN: 77318
Гаранција (дена): 360
ДОСТАПЕН
6,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Xiaomi Electric Toothbrush T700, Електрична четка за заби, Вибрира на висока фреквенција до 39600/мин, алармира при преголем притисок на забите, поврзување со апликација, LED display, до 24 дена со едно полнење, BHR5577EU
Можеби ќе Ве интересира