EAN: 77689
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
24,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА:

18,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
5 min, Dimensions: 163 x 76 x 8 mm, Weight: 187 g, MZB0DEIEU_BA ND7
Можеби ќе Ве интересира