EAN: 77690
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
23,999 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
Dimensions: 163 x 76 x 8 mm, Weight: 187 g, MZB0D33EU_WATCH S1 Active
Можеби ќе Ве интересира