EAN: 77697
Гаранција (дена): 720
ДОСТАПЕН
13,499 Ден.

Количина

*Xiaomi MI не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Xiaomi MI го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
eight: 174.5 g, MZB0FZ0EU
Можеби ќе Ве интересира